July 28, 2021
Portali Shprehja

Serbi ju boni pak, të pabesë, maskarenj, racë derri – Iliria News Agency

Skandaloze/ Pronari i hotelit në Shqipëri fyen rëndë shqiptarët e Kosovës: Serbi ju boni pak, të pabesë, maskarenj, racë derri – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Katër të mbijetuar nga aksidenti vendosën të kthehen në Gjermani për shërim – Iliria News Agency

admin

Bill Gates dhe George Soros blejnë kompaninë që prodhon testet e koronavirusit – Iliria News Agency

admin

Trupat e viktimave të aksidentit në Kroaci arrijnë sot në Kosovë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment