November 27, 2020
Portali Shprehja

Sërish digjen kallamet në Strugë

Sërish digjen kallamet në bregun e Liqenit të Ohrit në rrugën Strugë – Kalishtë.

Sipas disa publikimeve nga organizata për mbrojtjen e ambientit “Ohri SOS”, zjarri ka përfshirë edhe disa drunj.

“Pyesim: A do të ketë hetim nga autoritetet për këtë zjarrvënie, apo do të vazhdojë së më parë”, thuhet në postimin e kësaj organizate.

The post Sërish digjen kallamet në Strugë appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Stojanovski: Zaev i frikësuar nga rejtingu i ulët, nuk di se si të veproj

admin

Aziri: Pandemia është menaxhuar në mënyrë kaotike, qytetarët kanë ngelur në mëshirë të fatit

admin

30 viktima dhe 1160 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit

admin

Leave a Comment