June 18, 2021
Portali Shprehja

Sërish mot i paqëndrueshëm, njihuni me parashikimin e motit për sot

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, kryesisht me vranësira, ndërsa në orët e paradites mot i paqëndrueshëm, në shumë vende madje me shi të rrëmbyeshëm. Temperatura minimale do të 18 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë 29 gradë Celsius. Në Shkup, mot i ngjashëm me vranësira dhe jostabil me shira të rrëmbyeshëm. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 27 gradë Celsius.

 

.

Të Ngjajshme

Pasdite shi i rrëmbyeshëm, vazhdon periudha e motit të paqëndrueshëm

admin

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e tri vendeve të Ballkanit

admin

Zaev në Vjenë, merr pjesë në Samitin për Ballkanin Perëndimor

admin

Leave a Comment