February 2, 2023
Portali Shprehja

Shakira thyen rekorde me këngën për Pique – 63 milionë shikime në një ditë të vetme!

Kënga në të cilën ai flet për mashtrimin e Pique ka mbledhur mbi 86 milionë shikime në YouTube për dy ditë dhe ka thyer një rekord të rëndësishëm.

Kënga e re e Shakirës u transmetua 63 milionë herë në vetëm një ditë, duke thyer rekordin e këngës më të transmetuar të Amerikës Latine në YouTube në atë kohë.

Me këtë këngë Shakira ishte në listën e artistëve më të dëgjuar të Amerikës Latine që theu rekorde edhe në YouTube, si J Balvin, Luis Fonsi dhe Daddy Yankee.

“Më la komshinë e vjehrrës, me gazetarë në derë dhe borxh në kasafortë. Mendove se do të më lëndoje, por më bëre edhe më të fortë. Gratë nuk qajnë, gratë paguajnë”, është teksti i këngës së re të Shakirës drejtuar Pique.

Me këngën Shakira i dërgoi një mesazh të qartë ish-bashkëshortit të saj, i cili dyshohet se e tradhtoi me të dashurën aktuale Clara Chia: “Zemë, të uroj më të mirat me zëvendësimin tim, nuk e di se çfarë të ka ndodhur, por ndërro Ferrari për Twingo, ndërro Rolex për Casio…”

Kujtojmë se Pique ka reaguar për këngën e re të Shakirës në Twitter dhe nënës së tij i ka pëlqyer kënga në të cilën këngëtarja shpif për djalin e saj.

.

Të Ngjajshme

​Rusia po planifikon ofensivën e 24 shkurtit, thotë ministri ukrainas i mbrojtjes

Flori Mumajesi po i rikthehet muzikës, këtë e bën të ditur shoku i tij

Netanyahu: Prioritet i Izraelit, normalizimi i lidhjeve me vendet arabe përpara paqes me palestinezët

Leave a Comment