14 C
Skopje
November 17, 2019
BLUE

Sharon Stone përsërit skenën e nxehtë të “Basic Instinct”

Dhe Sharon Stone e risolli këtë skenë në Berlin, aty ku u vlerësua me çmimin “Femra e Vitit” në ceremoninë e organizuar nga “GQ Men”.

Aktorja 61-vjeçare ishte veshur me një minifund dhe kur u ngjit në skenë për të marrë çmimin, u ul në karrige, nisi fjalimin dhe kaloi njërën këmbë sipër tjetrës.

Artikuj të ngajshëm

Adelina Tahiri publikon foto me bashkëshortin, por shikoni se si ia fsheh fytyrën

shprehja

Ka kohë që është larguar nga skena, Zanfina mahnitë me linjat trupore

shprehja

E tepron Leonora, ekspozimi i tepërt i gjoksit në paraqitjen e fundit lë pa tekst!

shprehja