July 28, 2021
Portali Shprehja

SHBA-ja pret që Kosova dhe Serbia t’i përmbahen marrëveshjes së Uashingtonit – Iliria News Agency

SHBA-ja pret që Kosova dhe Serbia t’i përmbahen marrëveshjes së Uashingtonit – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Tokio raporton numër të lartë infektimesh ndësa vazhdojnë Lojërat Olimpike – Iliria News Agency

admin

Katër të mbijetuar nga aksidenti vendosën të kthehen në Gjermani për shërim – Iliria News Agency

admin

Bill Gates dhe George Soros blejnë kompaninë që prodhon testet e koronavirusit – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment