Shell sjell mbushësin e parë elektrik në Kosovë (VIDEO)

Në Kosovë tani e tutje do të ketë më shumë mundësi që të mbahen vetura elektrike.

Një kompani derivatesh, ka sjell në vend për herë të parë një mbushës për to, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Qëndresa Sinani.

 

Të ngjajshme

Beynoce vishet nga kreatorët nga Kosova Kujta dhe Meri (FOTO)

shprehja

Traktorit i shkëputet rrota dhe godet veturën që po vinte përballë (VIDEO)

shprehja

Suhareka me harta digjitale në stacionet e autobusëve (VIDEO)

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë