June 22, 2021
Portali Shprehja

Shëndet dhe lumturi për të gjithë – Iliria News Agency

Ambasada e SHBA dhe ambasadori Soreca urojnë besimtarët myslimanë: Shëndet dhe lumturi për të gjithë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Italia heq maskat në ambientet e hapura nga 28 qershori – Iliria News Agency

admin

Tërmet i fortë me magnitudë 5.7 në Greqi, ja ku ishte epiqendra – Iliria News Agency

admin

Banka e Shqipërisë bleu 11.5 mln euro të hënën, por rënia e monedhës europiane vazhdon – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment