July 28, 2021
Portali Shprehja

Shëngjin, turistja nga Maqedonia e Veriut u shpëtua nga mbytja – Iliria News Agency

Një turiste nga Maqedonia e Veriut dje është shpëtuar nga mbytja në plazhin e Shëngjinit.

Siç mësohet bëhet fjalë për një 70 vjeçare, shtetase e Maqedonisë së Veriut, e cila po pushonte në bregdetin shqiptar, përcjell INA.

Të Ngjajshme

Trupat e viktimave të aksidentit në Kroaci arrijnë sot në Kosovë – Iliria News Agency

admin

Delta rikthen maskat në SHBA – Iliria News Agency

admin

Edi Rama dhe Vuçiqi në Shkup – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment