June 18, 2021
Portali Shprehja

Shengyl Ismaili: Edhe atëherë kur mendon që s’mundesh, prap mundesh…

Shengyl Ismaili është një nga aktoret më të suksesshme që ka skena e kinematografisë kosovare, e jo vetëm. Aktorja njihet për publikun e gjerë me rolin e Mafisë, në shoun “Prrallë me tupan”, ku arriti të luajë jashtëzakonisht mirë dhe të fitojë zemrat e shumë njerëzve, shkruan “Kosovarja”. Ajo ka tashmë një karrierë të suksesshme […]

.

Të Ngjajshme

Një fshatare si Ana Kabashi

admin

Kjo veshje Yllkën e bën të duket bombë

admin

Remzie Osmani do ta lë pa punë Valdrin Sahitin

admin

Leave a Comment