September 27, 2020
Portali Shprehja

Sherr masiv, 5 kartonë të kuq dhe gol i rregullt i anuluar: Marseillë mposht PSG! (VIDEO+FOTO)

Olimpique Marseillë ka fituar pas 9 vitesh ndaj PSG në kampionat dhe e ka bërë në një ndeshje ku janë dhënë plot 5 kartonë të kuq në fund për një sherr masiv ku arbitri nuk ka toleruar asgjë. Për vendasit dolën jashtë Kurzaëa, Paredes dhe Neymar, ndërsa për miqtë Amavi dhe Benedetto, i cili gjithashtu kishte shënuar por VAR anuloi në mënyrë të çuditshme!

Goli i supersfidës u shënua nga Thauvin në pjesën e parë.

.

Të Ngjajshme

Rabiot “xhindos” Pirlo-n! Juventusi mbetet me dhjetë, por RONALDOOOOOOOOOOOO nuk fal (VIDEO)

admin

Mourinho pas barazimit zhgënjyes: Më mirë bamirësia se gjobat

admin

ÇMENDURI: Vardy i papërmbajtshëm me 3 gola, trondit City (VIDEO)

admin

Leave a Comment