January 16, 2021
Portali Shprehja

Shevchenko del hapur dhe shpreh dëshirën e tij të madhe!

Andriy Shevchenko del hapur dhe jep mesazhin e tij mbi të ardhmen. Trajneri i Ukrainës foli pas ndeshjes ndaj Zvicrës.  Disa herë është përfolur emri i tij për marrjen e drejtimit të Milanit, klub në të cilin kaloi vitet më të arta të karrierës dhe fitoi gjithçka, mbi të gjitha Champions League dhe “Topin e Artë”.

Sigurisht që do të më pëlqente të drejtoja një klub. Të jesh çdo ditë në kontakt me lojtarët është shumë e mirë për një trajner. Duhet të hedhësh hapa para nga dita në ditë.

Për momentin jam i përqendruar për të dërguar përpara projektin me kombëtaren, pastaj është e rëndësishme të kesh një mundësi për të drejtuar një klub“, deklaron Sheva.

.

Të Ngjajshme

ZYRTARE: Milani firmos me mesfushorin francez! Goditja e parë e Maldinit në 2021

admin

SUPER DERBI NGA LAZIO! Tri grushte Romës, Luis Alberto magjik (VIDEO)

admin

Gafë e pafalshme nga ylli i Romës, Immobile falënderon dhe mposht Reina (VIDEO)

admin

Leave a Comment