April 13, 2021
Portali Shprehja

Shfaqet në mes të oqeanit krijesa gjigante, ndryshon formë dhe zmadhohet nën ujë

Jeni gati të shikoni diçka të çuditshme? Epo, këto pamje tregojnë momentin kur një krijesë me e frikshme shndërrohet në një formë të çuditshme.

Klipi nis me ‘krijesën’, e cila noton në 40 sekondat e para të filmimit e pastaj tkurret në top dhe merr formën e një shtrydhëseje limoni të mbështjellë me një pelerinë si e Batmanit.

Të gjithë i shohim gjërat ndryshe. Klipi është filmuar në një thellësi prej 1143 metrash në Oqeanin Indian në afërsi të një pusi shpimi. Njerëzit kanë bërë komente të shumta për videon e çuditshme që mund ta shihni më poshtë.

Të Ngjajshme

Kush ishte princi Philip – Historia e princit të Anglisë, që në fakt kishte qenë kushëri i mbretëreshës

admin

A e dini sa njerëz në botë kanë emrin tuaj?

admin

Rusët sfidojnë acarin, marrin pjesë me bikini në festivalin e skive

admin

Leave a Comment