April 13, 2021
Portali Shprehja

Shiheni Remzijen çfarë stili kishte para 30-vitesh

Remzie Osmani gjithmonë mbetët një femër shembull për të gjitha aspektet.

Me përkushtimin që ka në karrierë dhe në paraqitjet fizike, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në secilin imazh që poston, ajo merr vëmendje duke u shfaqur me elegancë si vajzë e re.

Sot, përmes fotografisë së publikur kur ishte 20 vjeçe na bën të kuptojmë se qysh në rini ka qenë e dalluar.

Për më shumë, binduni.


Të Ngjajshme

“Hallakamë” në shtëpinë e Elitës, modetaroja iu përvishet mëngëve

admin

“Bëm nënë të të ngjaj”, vajza e Gjyste Vulës po çmend meshkujt

admin

Mozzik ndan imazhin më të mirë me vajzën

admin

Leave a Comment