December 3, 2020
Portali Shprehja

Shikojeni si i është bërë fytyra Engjit pas ndërhyrjeve

Engjëllusha Salihu gjithmonë është përfolur për talentin e saj dhe bukurinë që e posedon.

Duke qenë një femër e re e bukur dhe mjaftë seksi, sigurisht që çdo postim nga ajo merr vëmendjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Ajo çka bie në sy janë ndërhyrjet e shumta që i ka bërë, duke fryrë buzët më shumë se ç’duhet, ku shpesh herë shfaqen si të deformuara.

Këto defekte vërehen në këtë imazh, të cilin e ka publikuar vet ajo.

Me maskë në fytyrë, Engjit duket se po i pëlcas botoxi, a po?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Partneri i thotë Fjollës: “Je personi më zemërbardhë që kam njohur në jetë”

admin

‘Mbulohet’ modelja e njohur

admin

Mimozës ky fustan ia qet trupin si peshk

admin

Leave a Comment