January 16, 2021
Portali Shprehja

Shikoni çfarë i ka bërë Nora vetes me photoshop

Nora Istrefi është përmendur gjithmonë si këngëtare e zonja, me plotë stil dhe mjaftë origjinale sa i përkëtë pamjes.

Ajo i kushton rëndësi të madhe secilës paraqitje, ku kohëve të fundit duke se ka vendosur ta përdorë photoshopin më të madhe, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Duke ekspozuar hiret trupore në fustan të verdhë në sy bien editimet e shumta gjë e cila ra në sy edhe të ndjekësve duke e kritikuar atë.

A po dallon Nora në jetën reale në krahasim me këto foto? /Kosovarja/


Të Ngjajshme

Angela Martini i ngrit temperaturat në mes të borës

admin

Këtë fustan të Luanës do ta donin të gjitha femrat

admin

Ermal Fejzullahu flet për herë të parë për Fifin

admin

Leave a Comment