March 9, 2021
Portali Shprehja

Shikoni çfarë ndodh brenda gomës gjatë lëvizjes me veturë

Një video e publikuar nga “Wrapped Perception” në Youtube, tregon se si duket një gomë makine kur është në lëvizje.

Personi që ka bërë videon, ka futur një kamerë GoPro brenda gomës së makinës.

Përveç përkuljes së gomës nga rrugët e dëmtuara, mund të shihni edhe gurë të vegjël të cilët “udhëtojnë” nëpër këtë kanal të mbyllur.

 

Të Ngjajshme

Pema e mrekullisë që jep 40 lloje frutash

admin

Pamje nga hoteli i parë hapësinor që pritet të hapet më 2027

admin

Auroville: ky është qyteti i të ardhmes ku nuk ka politike, fe apo nacionalitet  dhe të gjithë janë të barabartë

admin

Leave a Comment