July 27, 2021
Portali Shprehja

Shikoni çfarë trupi ka bërë Arbana Osmani pas lindjes

Sezoni i emisionit ‘Dua te te bej te lumtur’ sapo ka perfunduar dhe moderatorja Arbana Osmani ka nisur pushimet. Ajo ka publikuar disa foto ne rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet duke shijuar keto dite te nxehta ne plazh bashke me familjen e saj. Arbana shfaqet me nje pale rroba banje ne ngjyre jeshile me te […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment