7.5 C
Skopje
November 15, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Shikoni këtu LIVE çdo gjë rreth protestës në Turqi (Video)

Që prej orës 22:00 të mbrëmjes së sotme në Turqi është duke ndodhur një grusht shteti. Këtu mund të shikoni katër transmetime të ndryshme LIVE që janë duke u transmetuar në Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=8LvR8CjHzOI

Artikuj të ngajshëm

Publikohet fotografia e parë e Remzije Mustafës pas kthimit në shtëpi

shprehja

Pacolli: Faleminderit djema

shprehja

Ambasadori i Kosovës në Shkup flet për “Mini-shengenin”

shprehja