7 C
Skopje
October 21, 2018
Shëndetsi

Shikoni si i ndalon zemra rrahjet kur ndërron jetë njeriu (VIDEO)

Shpesh është folur për trupin dhe shpirtin e njeriut, por a e dini se çfarë ndodh në çastet e fundit të jetës së njeriut? Më poshtë do ju pasqyrojmë një video ku shpjegohet gjithçka, se sa i vështirë është shkëputja e shpirtit nga trupi në momentet e fundit.

Videoja e publikuar në Facebook, ka marrë qindra mijëra shikime.

Video:

.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Nëse keni këto shenja, urgjent tek mjeku! Vuani nga zemra

shprehja

Lani çdo mbrëmje këmbët me ujë të ftohtë, dhe do habiteni nga ajo çfarë do i ndodhë trupit tuaj

shprehja

Ky është detergjenti që nuk duhet përdorur kurrë në kuzhinë, mund të shkaktojë kancer të mushkërive

shprehja