November 28, 2022
Portali Shprehja

Shkëmbim 2 për 1: Barça planifikon super operacionin që shuan shpresat e gjigantëve të Serisë A

Javët e fundit, janë kthyer të qarkullojnë emrat për të cilët Juventus është interesuar në të kaluarën. Duke përfituar nga ngërçi i krijuar në Barcelonë, thashethemet e reja po e shtyjnë Ferran Torres gjithnjë e më shumë me ngulm tek Juventus-i.

Për momentin Zonja nuk është hedhur në sulm, por ai i spanjollit nga Barça nuk është profili i vetëm që mund të ngacmojë Cherubini-n, i cili muajt e fundit kishte hetuar me interes edhe Kessie.

Siç raportohet nga elgoldigital.com, Barcelona, ​​megjithatë, mund të vihet në lëvizje për të arritur një super marrëveshje me Atletico Madrid, duke përfshirë Ferran dhe Kessie në operacion.

Blaugranat, në fakt, do të ishin gati të hidhen në sulm për Joao Felix, i cili po përjeton një tjetër sezon zhgënjyes nën drejtimin e Diego Simeone-s në Wanda Metropolitano.

Nëse argjentinasi do të konfirmohej në stolin e Colchoneros, kampioni portugez do të tundohej nga ideja e ndryshimit të ambientit, për të vlerësuar një eksperiencë të re.

Nuk ka gjasa që katalanasit të vendosin të pagojnë plotësisht klauzolën prej 126 milionë eurosh. Më e mundur është përfshirja e dy yjeve të ekipit, që do ta çonin vlerën totale të operacionit rreth 100 milionë euro. Për momentin është vetëm një ide, kushedi në të ardhmen…

.

Të Ngjajshme

Zenit-Spartak Moskë: përleshje shokuese e pakontrollueshme! Goditje, grushta dhe 6 të përjashtuar | VIDEO

admin

Luis Enrique preket në konferencë kur e pyesin për vajzën: “Mendojmë se si do të jetonte çdo ditë…”

admin

“Tani po shijojmë sërish Botërorin, kush zbriti nga autobusi le të ngjitet…”

admin

Leave a Comment