March 29, 2023
Portali Shprehja

Shkolla në Batincë, “ëndër” të cilën Sadiki e bëri realitet

Shkolla fillore në Lubosh të Batincës tashmë eshte një është e realizuar. Kjo falë punës së palodhshme të Komunws së Studeniçanit dhe kreut të sajë Azem Sadiki.

Shkolla ishte një kërkesë shumë vjeçare e banorëve dhe me nw fund, nw kwtw katwr vejçarë, Sadiki arriti të permbush kete kerkese te banoreve.

Shkolla është me standarde eveopiane dhe kishte tw pa para deri mw tani pwr vendin tonw./Shkupinfo.com/

Të Ngjajshme

Zbulohet prapaskena e përplasjes mes Nagelsmanit dhe Sadio Mane

Infuzion për lule nga të cilat ato do të rriten shpejt

“Lojërat e fatit”, Van der Belen: Kuvendi të respektoj standardet evropiane

Leave a Comment