December 1, 2020
Portali Shprehja

Shkon në argjendari për t’i blerë dhuratë gruas dhe dashnores, punonjësja “aksidentalisht” ngatërron çantat e dhuratave

Zoe Roe, që ka më shumë se 308 mijë ndjekës në TikTok, ka shpërndarë rrëfimin që tani është bërë viral, ku shpjegon se si “aksidentalisht” kishte ngatërruar çantat, për t’u siguruar se gruaja do të hapë dhuratën e dashnores së burrit dhe anasjelltas, transmeton Telegrafi.

“Po punoja në argjendari dhe një burrë u fut brenda duke kërkuar dhuratë për gruan e tij me rastin e 10-vjetorit të martesës”, tha ajo në fillim të videos që deri më tani është shikuar nga më shumë se 7 milionë njerëz.

“Ai zgjodhi një dhuratë me mbishkrimin “gruaja im e bukur”, kurse unë i thash – diçka tjetër zotëri? E ai menjëherë reagoi duke thënë se dëshiron të blejë edhe diçka tjetër, për ta befasuar duke përdorur kartelën tjetër të bankës”, ka shtuar ajo.

“I thash po natyrisht, çfarë ju intereson, ai tha a keni diçka për të vajza më të reja – menjëherë ia ktheva me PO”, theksoi ndër tjera shitësja.

Ajo madje e ndihmoi të përzgjedh dhuratën për të dashurën, ku me atë dhuratë ata shënonin njëvjetorin e lidhjes së tyre të fshehtë.

“Ia paketova si është më së miri, por ia ndërrova çantat. Në njërën e shënjoi me K për Kristin (gruaja e tij) dhe tjetrën me L për Lauran (të dashurën). Ia dorëzova duke ia bërë me dije se do t’ju pëlqejnë”, shtoi Roe.

E ky rrëfim i saj ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve duke dashur të dinë më shumë se çfarë ka ndodhur me Lauran dhe Kristenin, duke insistuar që Zoe të realizojë një video tjetër ku rrëfen pjesën tjetër.

Të Ngjajshme

Kjo grua lindi tetënjakë, ky është rrëfimi i saj prekës

admin

Çfarë po ndodh? Monoliti identik me atë në SHBA shfaqet edhe në Ballkan

admin

Do të qeshni me lot: Videoja e ketrit të dehur bëhet hit në internet

admin

Leave a Comment