December 3, 2022
Portali Shprehja

Shkup, 52 vjeçari përdhunon një grua

Ministria e Punëve të Brendshme parashtroi kallëzim penal për 52 vjeçarit nga Shkupi.

Sipas policisë, 52 vjeçari dyshohet se në qershor të këtij viti ka përdhunuar një grua më të moshuar.

“SPB Shkup parashtroi kallëzim penal kundër O.N (52) nga Shkupi për shkak të dyshimeve të bazuara për kryerjen e veprës penale ‘përdhunim’”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ata shtojnë më 12.06.2022 në Shkup me përdorim të dhunës, 52 vjeçari ka përdhunuar 69 vjeçaren.

.

Të Ngjajshme

Më në fund MPB-ja tregoi se si seanca e mbyllur përfundoi në YouTube

Pushtoi fushën me flamurin ylber dhe disa mesazhe në fanellë, italiani zbulon se çfarë i tha Infantino pas ndeshjes

Kërkohet rritja e pagave të profesorëve në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment