May 28, 2022
Portali Shprehja

Shkup, gjatë ditës së djeshme ndihma e shpejtë ka intervenuar në 90 raste

Nga Ndihma e Shpejtë në Shkup njoftojnë se gjatë ditës së djeshme kanë realizuar gjithsej 90 intervenime përmes automjetit të ambulancës, përcjell TV21.

“6 intervenime janë për gastrit, 2 për nauzea, 4 për hipertension, 4 për kolaps, një për apendicit dhe diagnoza tjera të ndryshme”, thonë nga Ndihma e Shpejtë në Shkup.

Tact Watches

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment