October 28, 2020
Portali Shprehja

Shkup, sërish protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Sërish do të ketë protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike të paralajmëruar nga Komisioni Rregullator për Energjetik. Sipas njoftimit të Këshillit protestues, protesta do të mbahet sot me fillim orën 19:00 duke filluar nga Çairçanka deri tek Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe pritet të përfundoj tek Komisioni Rregullator për Energjetik.

Të Ngjajshme

Tetovë, rritet përqindja e të infektuarve me koronavirus

admin

ISHP forcon kapacitetet kundër pandemisë, brenda ditës do të realizohen 150 teste më tepër

admin

Pas infektimit të Spasovskit më Kovid-19, anketë epidemiologjike në MPB dhe Qeveri

admin

Leave a Comment