October 21, 2021
Portali Shprehja

Shkurte Fejza e rinon vetën në këtë mënyrë

Shkurte Fejza në çdo kohë merr vëmendje me pozat e saj që I ka të dalluara.

Edhe pse në moshë, në shumë raste këngëtarja në fjalë ua kalon edhe vajzave të reja, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh që ka publikuar së fundmi, ajo shihet me një fustan të bukur dhe ngjyrë të theksuar duke tërhequr vëmendje të madhe..

Po ashtu, veprimi i saj e dëshmon që Shkurtja nuk e ka ndërmend të plaket.

Mos të harrojmë, ajo mbetët e dalluar edhe në skenën muzikore.


Të Ngjajshme

Rina si duket po heq nevozën në getat e saj, i grisë komplet

Kylie Jenner po bëhet nënë për herë dyte, kjo është gjinia

Adrinanën dashuria e re po e rinon edhe më shumë

Leave a Comment