May 11, 2021
Portali Shprehja

Shkurte Fejza me bashkëshortin vizitojnë Prizrenin

Çifti ishin të infektuar javë më parë nga koronavirusi. Megjithatë, dyshja janë shëruar dhe tashmë po ndjejnë veten më mirë. E, Shkurte Fejza me bashkëshortin e saj Hajrush Behluli sot kanë vizituar Prizrenin. Ishte, këngëtarja ajo e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram. Çifti kanë pozuar pranë njëri-tjetrit derisa […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment