July 28, 2021
Portali Shprehja

Shkurte Gashi tregon arsyet pse e mbajti të fshehur lidhjen dhe se shtatëzënia i ndodhi pa plan

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi, ka folur për herë të parë në një intervistë të gjatë rreth shtatzënisë dhe marrëdhënies me partnerin e saj, Albert Limani. Ndër të tjerash, këngëtarja tregoi edhe arsyen se pse e mbajti të fshehtë shtatzëninë e saj përgjatë gjithë kohës dhe njëlloj bëri edhe me lidhjen e saj. “Unë […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment