0 C
Skopje
January 19, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Shoferi ndalon autobusin për të ngushëlluar vajzën që po qante

​Teksa ishte në orar të punës, Andre Grandin, e ndaloi udhëtimin e tij nga Vera në Lidkoping në veri të Suedisë dhe i la pasagjerët të presin, teksa i ofroi ndihmë një vajzë 10-vjeçare që kishte ndaluar në anë të rrugës.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Mbledhje koordinuese për plan të implementimit të Ligjit për gjuhët

shprehja

Osmani: Plani i zbatimit të Ligjit për përdorimin e gjuhëve javën e ardhshme në seancë qeveritare

shprehja

Halil Kastrati jep lajmin e madh nga Struga (FOTO)

shprehja