January 16, 2022
Portali Shprehja

Shoferja shkakton tragjedi pasi u zgjat për ta marrë ujin: Shkel me veturë 13 persona në zebra

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur vetura me ngjyrë të bardhë Mercedes Benz futet në të kuqen, duke lëvizur me shpejtësi të madhe në drejtim të turmës që po kalonin rrugën në Guangzhoi në provincën kineze Guangdong.

Hetimet preliminare tregojnë se shoferja 45-vjeçe po mundohej ta merrte një shishe me ujë në karriget e pasme, kur pa dashje shtypi pedalin dhe goditi këmbësorët.

Tact Watches

Megjithatë si pasojë e kësaj goditje shumë këmbësorë u dërguan me urgjencë në spital, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

E policia ka identifikuar shoferen si Ding, e cila menjëherë është arrestuar nga policia.

KUJDES, PAMJE TË RËNDA:

Të Ngjajshme

​Tri shenjat e horoskopit do të jenë me fat në janar – do të fitojnë para

admin

Cili është aplikacioni që përdoret më së shumti në Kosovë?

admin

Gruaja rrah keq nxënësin pasi ia goditën veturën me topa bore

admin

Leave a Comment