Shokon burri: Pretendon se “ka parë Zotin” në hije

Lee Howdle po shëtiste në Parkun Kombëtar të Qarkut në Derbyshire, Anglinë Qendrore, ku u ndesh me një pamje të çuditshme, transmeton lajmi.net.

Drita duket se ka reflektuar në pjesën e pasme të hijes së tyre dhe formoi një ‘lavdi rrethore’ të ngjyrave rreth figurës së tyre të errët.

“Hija ime dukej e madhe. Reflektonte në këtë ylber rrethor”, tha ai për SWNS. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Foshnja e posalindur në Londër bëhet viktima më e re e testuar pozitive me koronavirus

shprehja

Shenjat e horoskopit që lëndohen gjithmonë në dashuri

shprehja

Vdiq nga koronavirusi, por u bë simbol i sakrificës – prifti italian ia dha respiratorin një më të riu

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë