November 23, 2020
Portali Shprehja

Shoku më i mirë i njeriut mund të jetë armiku më i madh i Trump

Qentë dhe Trump mund të kenë një histori të komplikuar dhe në një mënyrë ai tregon se nuk i do ata, transmeton lajmi.net.

Në një ngjarje, Ivana Trump e ka përshkruar presidentin si “jo një fans i qenve”. Ai gjithashtu ka bërë një krahasim të rivalit të tij me qentë si një ofendim.

Tani, qentë po “luftojnë” me të.

Një video virale në TikTok tregon një qen i cili urinon afër shenjës së fushatës të Donald Trump. Në video, një haski i quajtur Ghost ecën përreth shenjës në oborrin e një fqinji dhe urinon në të.

Video e cila ka mbi 11 milionë shikime në TikTok, gjithashtu është shpërndarë nga ata që janë anti-Trump dhe ka 1.5 milionë shikime në Twitter. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

A e dini se ekzistojnë vetëm dy vende në Botë që nuk shesin Coca-Cola?

admin

Arsyet pse Franca është vendi më i famshëm në tokë

admin

Sa njerëz kanë jetuar në tokë gjatë gjithë historisë?

admin

Leave a Comment