Shpenzimet për rrugë të deputetëve në rend dite të antikorrupsionit

Analiza e shpenzimeve për rrugë të deputetëve për periudhën 2015-2019 është në rend dite sot në seancën e 27-të të Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit.

Pika e dytë e rendit të ditës së seancës është veprimi për lëndët konkrete.

.

Të ngjajshme

Pa energji elektrike disa pjesë të Studeniçanit, Gjorçe Petrovit dhe Sopishtes

shprehja

Frikë nga dashuria, pse disa njerëz kanë frikë të krijojnë lidhje

shprehja

Merkel qëndron për vizitë zyrtare në Turqi

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë