May 16, 2021
Portali Shprehja

Shpërthen rregullatori i ajrit nga ndërprerja e rrymës në Kaçanik, lëndohet kryepunëtori

Si pasojë e ndërprerjes së energjisë elektrike nga presioni i avullit ka shpërthyer rregullatori i ajrit, me ç’rast kryepunëtori ka pësuar lëndime trupore.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 23:40 në fshatin Doganaj, në Kaçanik.

Siç thuhet në raport, kryepunëtori ka pranuar tretman mjekësor.

“Raportohet se si pasoj e ndërprerjes se energjisë elektrike, nga presioni i avullit ka shpërthyer rregullatori i ajrit, me ç ‘rast kryepunëtori mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment