3 C
Skopje
February 11, 2019
Informacione Vendi

Shpërthen zjarri në burgun e Shutkës

Sot në orën 4 të mëngjesit, në burgun e Idrizovës ka shpërthyer një zjarr, ku është djegur çatia, shkruan Fokus.mk.

Sipas informatave të para, është intervenuar me një veturë dhe nga katër zjarrfikës.

Zjarri është vënë nën kontrolle pas një ore, njoftuan nga Brigada kundër zjarrit.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Regjistrohet viktima e tretë nga fruthi, foshnja 14 muajshe nga fshati Pallatice e Tetovës

shprehja

Athina do ta informojë Shkupin për ratifikimin e Marrëveshjes së Prespës dhe Protokollin për NATO

shprehja

Protestojnë punëtorët e burgut të Dubravës, kërkojnë rritje të pagave

shprehja