Shpërthim i fuqishëm në Lezhë

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer gjatë mesnatës, në fshatin Gocaj të Lezhës.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në biznesin e familjes Malota.

Sakaq, bëhet me dije se fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe jo lëndime në njerëz.

Ndërkohë familja Malota pretendon se nuk ka patur asnjë konflikt dhe se nuk i dinë arsyet e vendosjes së eksplozivit në biznesin e tyre.

Ndërkohë forcat e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shpërndaje në:

Të ngjajshme

Ekaterini Sakelaropulu zgjidhet gruaja e parë presidente e Greqisë

shprehja

Makina përplaset me trenin, një i vdekur dhe katër të lënduar

shprehja

Shkupi në mesin e 10 qyteteve më të ndotura në botë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë