January 28, 2022
Portali Shprehja

Shpërthim në një lokal në Fushë Kosovë, dyshohet për eksploziv

Një shpërthim ka ndodhur sot rreth orës 06:00 në Fushë Kosovë.

Lajmin për Telegrafin e kanë konfirmuar nga Policia e Kosovës, ku kanë ka thënë se sot rreth orës 06:00 kanë pranuar informatën për një shpërthim në rrugën “Shefki Kuleta” në Fushë Kosovë”, dhe menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore të cilat po merren me rastin.

Tact Watches

“Bazuar në të dhënat fillestare nuk raportohet për persona të lënduar, janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Rasti është cilësuar si shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, dhe po trajtohet nga njësitet përkatëse”, kanë deklaruar nga Policia.

Burime të Telegrafit bëjnë të ditur se dyshohet për eksploziv. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohen dy të dyshuar për rrëmbimin e një 33-vjeçari në Drenas

admin

Një fëmijë ther me thikë një burrë në Dragash

admin

Arrestohet i dyshuari për tentim-vrasje në Prishtinë

admin

Leave a Comment