January 16, 2022
Portali Shprehja

Shqelmohet dera e sallës së mbledhjeve, Sali Berisha hyn me forcë në selinë blu

Ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha ka shkuar në selinë e Partisë Demokratike këtë të martë për të zhvilluar një mbledhje të Komisionit të Rithemelimit.

Tact Watches

Berisha udhëhoqi grupin që është futur brenda ambienteve të selisë. Por teksa ka mbërritur në selinë blu, dera ku do të zhvillohet mbledhja e komitetit ishte e mbyllur dhe u hap me forcë nga njëri prej pranishmëve.

Ish-kryeministri dhe anëtarët e komisionit u futën brenda dhe nxorën mediat jashtë. Paralelisht, në një prej sallave të tjera në seli, kryetari Lulzim Basha po zhvillon një mbledhje tjetër.

Të Ngjajshme

Erdogan: Turqia e sheh Shqipërinë edhe si mike edhe si aleate të natyrshme

admin

Rada Trajkoviq: Ivanoviqi u vra, Veselinoviqi dhe Radoiçiqi u bënë milionerë

admin

Seanca fillon me përplasje, Ilire Dauti akuzon Talat Xhaferin se ia mohon të drejtën e fjalës

admin

Leave a Comment