June 20, 2021
Portali Shprehja

Shqiptarët dhe serbët duhet të ndjekin shembullin e francezëve dhe gjermanëve – Iliria News Agency

“Shqipëria e Madhe është marrëzi”, Rama intervistë për Euronews Serbia: Shqiptarët dhe serbët duhet të ndjekin shembullin e francezëve dhe gjermanëve – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, shamngni futjen në ujë të ftohtë dhe orët e pikut (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Shqipëria është gati, Brukseli nuk e ka të qartë – Iliria News Agency

admin

Kurti javën e ardhshme takohet me Macron në Paris – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment