September 29, 2023
Portali Shprehja

Shqiptari nga Tetova shkundi rrjetën e Çekisë

Shqipëria barazoi rezultatin ndaj Republikës Çeke, derisa golashënues ishte Nedim Bajrami, me prejardhje nga Tetova, shkruan Alsat.

Goli për Shqipërinë erdhi në minutën e 65-të te ndeshjes./ Alsat.mk

https://twitter.com/FootColic/status/1699878389379637582?s=20

.

Të Ngjajshme

Turqia nis furnizimin me gaz natyror për Moldavinë

Zbulohet kush e vendosi tritolin te lokali i Noizy-t

(VIDEO) Sulm me armë në Roterdam, disa të vdekur dhe të plagosur

Leave a Comment