June 23, 2021
Portali Shprehja

Shqiptarja që i ka rrëmbyer zemrën reperit të njohur Azet

Granit Musa i njohur me nofkën “Azet”, është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer në tregun muzikor gjerman e po ashtu edhe në atë shqiptar. Ai është me prejardhje është nga Podujeva por që jeton dhe vepron prej shumë vitesh në Gjermani. Së fundmi është rikthyer në Kosovë, por kësaj radhe nën shoqërimin […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment