June 3, 2023
Portali Shprehja

Shtatë të rinj të tjerë premtues në “lupën” e Ten Hag

Sistemi zinxhir te Man. Junajtedi po rezulton mjaft prodhimtar dhe trajneri holandez, Erik Ten Hag, po e merr shumë seriozisht.

Janë shtatë futbollistë që mund të ndjekin hapat e Alehandro Garnaços duke luftuar për një vend në ekipin e parë. Lista e të rinjve premtues, e përpiluar nga “Mirror”, është si më poshtë: Facundo Pellistri, Kobbie Mainoo, Zidane Iqbal, Noam Emeran, Omari Forson, Shola Shoretire dhe Aníbal Mejbri.

Pellistri, lojtar uruguain dhe me të kaluar te Alavesi në Spanjë, është ai që ka pasur më shumë rëndësi deri tani te “Djajtë e Kuq”.

.

Të Ngjajshme

BE kërkoi zgjedhje të reja në veri të Kosovës, reagon kryeministri Rama

BE: Jemi të gatshëm për masa vendimtare nëse situata në veri të Kosovës nuk qetësohet

Indi, mbi 280 të vdekur pas përplasjes së dy trenave

Leave a Comment