December 4, 2021
Portali Shprehja

Shtohet misteri, flet tezja e 8-vjeçarit që u vra, tregon çka i tha në bisedën e fundit

Tezja e 8-vjeçarit që u vra nga fqinji i tij Klodian Çalamani, në fshatin Greçalli të Fierit, ka folur sot për mediat, ndërsa ka dhënë detaje tronditëse për ngjarjen.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment