June 23, 2021
Portali Shprehja

Shyhrete Behluli bëhet me shofer personal

Shyhrete Behluli është padyshim një nga këngëtaret më të arrira të muzikës popullore dhe pothuajse të gjitha veprimet e saj zgjojnë kureshtje. Këngëtarja ka dekada në skenë duke sjellë bashkëpunime shumë të pëlqyera ndër vite e duke krijuar një karrierë mjaft të suksesshme, për të cilat është shprehur disa herë se ka punuar fort dhe […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment