June 22, 2021
Portali Shprehja

Shyhrete Behluli e bënë trupin si të 20 vjeçareve

Përpjekjet e këngëtares Shyhrete Behluli për tu dobësuar dhe për të qenë në formë, nuk kanë rreshtur për vite me radhë, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja asnjëherë nuk e ka ndaluar ecjen me kilometra të tërë, në mënyrë që të ketë vijë të mirë trupore. Shyhretja bashkë me të shoqin, shpesh janë parë duke ecur rrugëve të […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment