July 28, 2021
Portali Shprehja

Shyhreti rregullohet në mënyrë perfekte në dasëm

Shyhrete Behluli është një këngëtare që gjithmonë pozon në mënyra të veçanta për ndjekësit. Në shumë raste me rregullimin perfekt që bën, ajo shkëlqen me elegancën që ka, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, me një fustan të bukur në një dasëm këngëtarja duket perfekte. Ajo përmes imazhit të publikuar, shihet që është kombinuar në çdo detaj. […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment