January 18, 2021
Portali Shprehja

Shyhretja me plotë buzëqeshje kur e sheh nusen në veshje tradicionale

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli është një emër i njohur në mediat rozë, duke tërhequr vëmendje e gjitha familja.

Të njohur profesionalisht, të gjithë janë pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Pasi që, Learta është një nuse e dalluar dhe meraklike në veshje tradicionale, nuk i mungojnë imazhet e shumta në rrjete sociale.

Në imazhin e fundit, vjehërr e nuse shkëlqejnë me fotografinë që kanë shkrepur.


Të Ngjajshme

Ja çfarë pune bën partneri i vajzës së Albërie Hadërgjonajt

admin

Kështu dukeshin Marina e Geti para 4 viteve

admin

Vdes nga koronavirusi producenti i njohur

admin

Leave a Comment