June 23, 2021
Portali Shprehja

Shyhretja veç po rinohet e po zbukurohet

Shyhrete Behluli që një periudhë të gjatë vazhdon të mbetët femër e dalluar në shumë aspekte. Pasi që ka një stil unik, dhe gjithmonë me veshje të veçanta ajo mbetët një këngëtare shembull për gjithë të tjerët, shkruan “Kosovarja”. Në mesin e publikimeve të këngëce, përveç zërit të veçantë Shyhretja një përkushtim të madh ka […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment