November 25, 2020
Portali Shprehja

Si arriti Xhensila këtë trup për t’u pasur zili?

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shfaqur gjithnjë në formë të mirë fizike dhe e kuruar në detaj, por kohët e fundit e kemi parë në super formë dhe me një ndryshim goxha të dukshëm në trup.

Së fundmi Xhensila ka treguar se linjat që ka krijuar, të pasmet, barku i sheshtë e këmbët e tonifikuar, i ka arritur falë stërvitjes në palesër.

Këngëtarja ka postuar një video nga palestra teksa stërvitet nën mbikëqyrjen e trajnerit dhe tregon se po vazhdon me vullnet të fortë për ta mbajtur trupin në formë të tillë.


Të Ngjajshme

Rihana befason me pamjen pa grim

admin

Tayna shfaqet atraktive duke vallëzuar

admin

Xhensila tregon të pasmet bombastike nga palestra

admin

Leave a Comment